Тепла зустріч студентів у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України

30 жовтня 2018 року студенти 2 курсу відділення реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках навчальної дисципліни з організації роботи прес-служби відвідали ще один орган виконавчої влади України. Цього разу їм вдалося побачити з середини Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

У вівторок, 30 жовтня, у прохолодний та похмурий день студентів радо зустріли привітні працівники Міненерговугілля. Ознайомчий екскурс у роботу прес-служби державної структури провела заступник Міністра Підкоморна Юлія Анатоліївна. Потім вона передала слово Дудці Ганні Іванівні – «феї» Міністерства  й за сумісництвом заступнику директора департаменту – начальнику відділу взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю. Ганна Іванівна підготувала для студентів неймовірно детальну, інформативну та, що не менш важливо, цікаву презентацію. Акцент було зроблено на структурі прес-служби, її основних завданнях, функціях та обов’язках, формуванні й підтримці іміджу, комунікації із громадськістю та ЗМІ. Важливою деталлю стало повідомлення про новий логотип державної структури, її позиціонування (МЕВП – Міністерство – Ефективне – Відкрите – Прозоре) та фірмовий знак. Головним гаслом прес-служби є своєчасна, оперативна та достовірна двостороння комунікація. Також лаконічно, але ґрунтовно було представлено стратегічний план щодо майбутнього розвитку Міненерговугілля.

Важливий внесок в інформування студентів зробила Мірошніченко Людмила Петрівна – завідувач Громадської приймальні, яка «тримає оборону на всіх фронтах». Вона пояснила наскільки важливим є живе спілкування із громадянами, а також якими особистими якостями необхідно володіти, щоб працювати у напруженій атмосфері (через емоційний вплив громадян, що приходять зі своїми проблемами) та не втратити себе й зберегти психологічний баланс.

Також із доповідями виступили такі експерти: Жмурик Денис – експерт проекту Association4you, Яресько Рената Сергіївна – представниця молодіжної громадської організації, представники директоратів – Колосова Оксана, Німак Євгенія та Жемеля Денис.  А секретним героєм виявився Тимченко Олег Анатолійович – головний спеціаліст відділу, який займається фото- та відеозйомкою, а також наповненням веб-сайту.

Протягом заходу студенти мали можливість ставити різні питання стосовно роботи прес-служби Міністерства енергетики та вугільної промисловості Україний отримувати ґрунтовні та вичерпні відповіді.

Захід завершився спільним фото та дружніми посмішками.

Традиційно у рамках дисципліни «Професійна підготовка: організація роботи прес-служби» студенти разом із своїм ментором-викладачем відвідують державні установи та інформаційні центри задля практичного осмислення теоретичних знань та можливості вивчення особливостей інформаційних структурних підрозділів різноманітних організацій із першоджерел.

Матеріал підготувала:

Бондаренко Марія, 2 курс, РЗГ