Ведучий телеканалу «Україна» Віталій Школьний завітав у рідну альма-матер з майстер-класом

Ведучий інформаційно-аналітичної програми «Сьогодні» на телеканалі «Україна» Віталій Школьний провів практичний майстер-клас для студентів та викладачів Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З нагоди професійного свята – Дня працівника радіо, телебачення та зв’язку Віталій Школьний провів майстер-клас на тему «Тренди в тележурналістиці та цифрових медіа. Що повинен уміти сучасний журналіст».

Він розповів молодому поколінню медійників про основні тенденції сучасної журналістики, технічні та виражальні засоби, що використовуються у виробництві телевізійного контенту. Зокрема, студенти дізналися про технології подвійного екрану, застосування QR-кодів та чат-спілкування у формуванні контенту, а також головні виклики, з якими зіштовхуються в медіа.

Ведучий поділився власним досвідом та професійними хитрощами телевиробництва. На його переконання – тенденції медійної галузі змінюються з шаленою швидкістю, адже підходи та тренди, що 5 років тому були новаторськими, сьогодні виходять з ужитку.

«Соціальні мережі, сервіси обміну інформацією, платформи для передачі даних смартфонів і планшетів тепер відіграють ключову роль у роботі телебачення та радіо. Вони стають інструментами й засобами як для виробництва власного контенту, так і поширення уже створеного продукту» –, зазначив Віталій Школьний.

Студенти уважно слухали настанови та поради успішного практика Віталія Школьного та після закінчення майстер-класу активно ставили питання про його досвід у тележурналістиці та специфіку роботи на телебаченні.

«Я дуже вдячна Віталію за максимально інформативну лекцію. Він зробив нас на крок ближчими до розуміння того як працюють сучасні медіа, з якими викликами їм доводиться боротися та за якими тенденціями слідувати», – поділилась враженнями студентка 3 курсу Анна Ваглай.

Прес-служба Інституту журналістики