Відпочити екологічно й круто – реально із Зеленим інститутом

20 листопада 2018 року з 12:30 до 17:00 в стінах Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться Еко-вечірка. Це грандіозний захід, де зберуться найкращі лектори з екологічної тематики, будуть організовані найсмачніші фудкорти, а власні екотовари запропонують найтрендовіші магазини та бренди.

Організатори запрошують найпрогресивніших студентів відвідати Еко-вечірку, де для них виступлять провідні лектори та організатори екологічних рухів в Україні:

– Анна Понікарчук  поділиться секретами успіху компанії «Ozero».
– Ольга Чернявська розповість про діяльність організації «Україна без сміття» та їх спільний проект із Онукою.

–  Людмила Осипчук відкриє секрети успішного розвитку руху «Lets do it Ukraine».

– екологічний «марафон» завершить Алевтина Белецька (прес-секретар ГК «Фокстрот» та викладач ІЖ) із доповіддю про прийоми налагодження комунікації із аудиторією за допомогою всесвітньої програми «Зелений офіс» та власний 10-річний досвід розвитку проекту серед співробітників Групи компаній «Фокстрот».

Цього дня у холі Інституту журналістики студенти та гості вечірки зможуть смачно й корисно перекусити, взяти участь у майстер-класі від популярного закладу «Бутерброд-Sumasbrod», а також досхочу закупитися еко-дрібницями від таких відомих ритейлерів, як «Green Elvis», «Zelena» та «Ooh-la». А запальна музика, спец-ефекти та команда професійної майстерні «Зелений інститут» допоможуть учасникам поринути в атмосферу справжньої вечірки.

Адреса проведення заходу – вул. Юрія Іллєнка, 36/1.

За акредитацією звертайтеся за телефоном 066 741 41 69, Каміла.

Акредитація закінчується у п’ятницю, 16.11. 2018 року о 18-00