«За два кроки» – щира фотоісторія про Донбас сьогодні

5 листопада 2018 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось відкриття фотовиставки «За два кроки» фотодокументалістів Софії Самойлової (Німеччина) та Брендана Гофмана (США), присвяченій збройному конфлікту на Донбасі.

Фото: Ярослава Белинович, Вікторія Пономаренко

На знімках – звичайні люди з їхніми проблемами, болемі хвилюваннями. Фотографибули як на окупованій території, так і на підконтрольній, у якостіміжнародних спостерігачіві волонтерів. Вони розуміють рівень своєї професійної відповідальності. 
При перегляді робіт фотовиставки складається цілісний пазл невигаданих історії про життя по той бік – в зоні ООС. Життя справжнього–без
прикрас та спотворень. Авторам вдалось передати трагізм і людяність на тлі війни.
Фото: Ярослава Белинович, Вікторія Пономаренко

За словами організаторів, мета фотовиставки – донести до аудиторії, що війна поряді триває вже більше чотирьох років. Правду про події в Україні міжнародна спільнота може дізнатися за допомогою мистецтва. Сьогодні важливо боротися з пропагандою та фейковими новинами. Журналістика миру є особливо важливою в умовах гібридної війни.

Фото: Ярослава Белинович, Вікторія Пономаренко

 

Рекомендуємо студентам відвідати фотовиставку. Адже мовчання – не вихід із ситуації. #ЯНеМовчу (хештег у соціальних мережах)

Автор матеріалу: 

Михайло Пилипчук, 3 курс ВСР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *