Дебют першокурсника: хто став володарем титулу переможця?

   29 листопада, під останні акорди місяця,відбувся Дебют першокурсника – традиційний конкурс між студентами за звання кращої спеціалізації! 

   Презентація візитівок у першій частині заходу стала справжнім випробуванням на креативність, адже конкурсанти намагались з усіх сил показати «родзинку» тієї чи іншої спеціалізації, дотепно пожартувати над життям студента-журналіста й довести усім, що саме їх група найкраща.
 

   По-справжньому грандіозним став конкурс талантів, де студенти показали, на що вони здатні заради титулу найкращої спеціалізації. Групи презентували сюрреалістичні сценки, професійні жарти, монологи та запальні танці.Сцена була переповнена різноманітними яскравими номерами. Рекламісти продемонстрували свою інтерпретацію моторошних фільмів Квентіна Тарантіно, КТМ розказали про жахи на вулиці Мельникова, а медіапродюсери та журналісти занурились у казковий світ Рапунцель та Гаррі Поттера. Видавці теж покреативили і здивували поєднанням непоєднуваного – історією створення видавництва «Веселка» за мотивами самого Боллівуду! 

   Це було справжнє феєричне шоу! Першачки з усіх сил намагались вразити глядачів своїми акторськими талантами, і їм це вдалося. Інколи здавалося, що перед тобою не журналісти, а справжні актори театру й кіно. 

   Приємною несподіванкою свята стало виконання запального хіта від TAYANNA – «Леля». Його виконала Марта Рак – учасниця «Голосу країни-8».Безсумнівно, їй вдалось зарядити публіку позитивними флюїдами перед оголошенням результатів. Зала гаряче підтримувала оплесками кожну з команд, що надавало ще більшої впевненості конкурсантам.

   Фанфари! Цього року титул переможця виборола спеціалізація «Журналістика та соціальні комунікації» зі своєю магічною історією боротьби за місце під сонцем у «ІЖдвардсі»! Свято добігло кінця під позитивні емоції переможців та незліченні селфі. Що ж, всі хвилювання та години підготовки тепер позаду, а попереду – нові перемоги і звершення.

Автор матеріалу: Михайло Пилипчук, 3 курс, ВДМР

Фото: Юлія Довга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *