Свято наближається – магія розпочинається

7 грудня в стінах Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка відбувся традиційний благодійний ярмарок – «Миколярмарок».

Цього року організаторами заходу стали студенти другого та третього курсів спеціальності «Реклами і зв’язків з громадськістю», а кураторами навчального проекту виступили їх профільні викладачі: Г. О. Цуканова та Ю. М. Шафаренко.

Під час свята гості мали змогу насолодитися домашніми смаколиками, які готували й продавали самі студенти, пограти у «Бінго», послухати музику, придбати сувеніри і, загалом, насолодитися святковою атмосферою. Хол Інституту журналістики був прикрашений величезною кількістю сніжинок, сяючими вогниками та іншими новорічними атрибутами. Усі охочі мали змогу безкоштовно сфотографуватися біля тематичної фотозони. Також у рамках «Миколярмарку» між студентами та викладачами була проведена гра у «Мафію».

Значну матеріальну підтримку студентам надали спонсори, а саме: виробник натуральної косметики «DUSHKA», стоматологічна клініка «Granate clinic», кондитерська «Sweet cake store»,кафе «Narikela lounge RED» та хенд-мейд бренд «Egiegi cards». Ян Гордієнко, відомий український блогер, також не лишився байдужим і долучився до студенської ініціативи, перерахувавши гроші.

Цього року студентам вдалося зібрати 10 305 грн. Усі гроші вже перераховані дитячому будинку «Мрія Переяславщини» (с. Циплі Київської області) для придбання меблів.

«Миколярмарок» – традиційне благодійне свято, приурочене до Дня Святого Миколая. Цього року захід проводився дещо раніше. Чому? А все тому, що творити добро можна у будь-який день.

Підготували:

студентка 2 курсу РЗГ Благушак Дар’я;

студентка 2 курсу РЗГ Дрофа Єсенія;

студентка 3 курсу РЗГ Чижик Єлизавета.

Фото:

студент 1 курс КТМ Войтенков Назар.