Благодійний захід проекту «Пухнастий інститут журналістики»

25 травня з 12:00 по 16:00 годину в корпусі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройдуть благодійні заходи приурочені до свята «Журналістська весна». Акція відбудеться за ініціативою студентів «Зелений інститут» у рамках проекту «Пухнастий інститут журналістики».

Це перша в Україні подібна ініціатива. Так, у рамках проекту, студенти співпрацюють з Гостомельским притулком для тварин, де вже провели зйомку та поспілкувалися з працівниками. Результати вже можна побачити на їх офіційній сторінці.

Упродовж всієї вечірки «Пухнастого інституту» кожен з гостей зможе зробити свій внесок і допомогти тим, хто залишився без турботи й любові. Ви зможете придбати смачний мед, яскраві дрібнички для дому, оригінальні шкарпетки, сюрпризи та подарунки для близьких і, звісно, щось корисне для Вашої тваринки. Спеціально для гостей ярмарки, студенти 2 курсу підготували фудкорт, де кожен зможе перекусити на перерві між конкурсами та розвагами. Головним партнером проекту стала група компаній «Фокстрот».

Всі зібрані кошти будуть перераховані Гостомельскому притулку. А щоб умови співпраці були виконані, прес-секретар проекту зі своєю командою завітають в гості та перевірять, куди пішли кошти. Результатами візиту вся команда поділиться в соціальних мережах.

Вхід на ярмарку вільний.

Матеріал підготувала: Ілюхіна Марина