Підсумки свята «Міс та містер Інституту журналістики»

22 травня в Інституті журналістики відбулася найочікуваніша подія весни! Саме в цей день студенти-журналісти обрали нових Міс та Містера ІЖ.

Феєрично розпочав захід віце-король КНУ імені Тараса Шевченка – Валерій Дичаківський з піснею та танцем під пісню «Bang» від Maruv.

Цього року участь у конкурсі взяли: Юлія Рудик, Назар Войтенков, Дар’я Таран, Артем Єгоров, Валерія Король, Владилена Яковина та Валентин Зубаль. Учасники презентували оригінальні відеовізитівки, запальні танці й авторські вірші. Так, Влада вражала грою на гітарі та співом, Назар декламував уривок з оповідання Григора Тютюнника «Син приїхав». Даша разом зі своєю сестрою виконали запальний танець, а Валентин зачитав реп. Валерія та Артем читали вірші, а Юля, своєю чергою, станцювала запальний мікс танців.

Цікавим був і склад цьогорічного журі, до якого входили такі запрошені гості: Роза Аль-Намрі (телеведуча та учасниця шоу «Холостяк-3»), Андрій Хайат (співак та фіналіст пректу «Голос країни-9), Діма Топоринський і Ярослава Крутова (моделі та учасники шоу «Топ-модель по-українськи») та Данило Гайдамаха (голова Студпарламенту ІЖ).

Непомітно конкурс дійшов до фіналу. Титул «Міс і Містера Інституту журналістики-2019» отримали Юлія Рудик та Назар Войтенков. Дар’я Таран і Артем Єгоров стали віце-міс і віце-містером. Валерія Король здобула звання «Міс Елегантність», Владилена Яковина стала «Міс Чарівністю», а Валентин Зубаль здобув звання «Містер Харизма».

Цьогорічна Міс Інституту журналістики переконана: «Світ не потребує масок, щирість – те, чого не вистачає нам усім. Так, на фото ми досконалі: гарний макіяж та трошки магії декількох популярних додатків, однак, дуже часто важко уявити, що насправді ховається за світлиною. Не забувайте, що знати про свої гарні ракурси для фотографії – це одне, а розумітися на вдалих ракурсах свого внутрішнього світу – набагато складніша робота». І це дійсно так, адже «Міс та Містер Інституту журналістики» – це не про найгарнішу сукню та найкращу зачіску. Цей захід для того, аби нагадати, що щирість, добро та справедливість – найцінніші речі сьогодення.

Автор:

співробітник прес-служби Інституту журналістики