Відкритий показ дипломних робіт кафедри кіно- і телемистецтва

30 травня студенти четвертого курсу кафедри кіно- і телемистецтва разом з викладачами організували відкритий показ дипломних робіт у Великій актовій залі Інституту журналістики.

Захід розпочав заступник директора з навчально-виховної роботи Віталій Михайлович Корнєєв разом із завідувачкою кафедри кіно- і телемистецтва Вітою Володимирівною Гоян. Вони привітали випускників і побажали їм успіху в майбутній сфері діяльності.

Було представлено 17 робіт. Усі доволі різні: від художніх короткометражних фільмів, до інформаційно-розважальних телепрограм. Відкрив програму Ігор Боутенок, який представив свою операторську роботу у вигляді короткометражного ігрового фільму «ПАРАЛЕЛЬНИЙ КИЇВ». За сюжетом головний герой, якого, до речі, зіграв фронтмен гурту Mountain Breeze Олександр Біляк, йдучи Києвом, потрапляє у паралельний світ. Це відбувається настільки випадково і неочікувано, що хлопець відразу розгублюється і не розуміє, що сталося. Навколо він бачить ту ж вулицю і ту ж архітектуру, проте немає заторів і всюди ідеальна чистота. Вирішити цю оказію йому допомагає випадкова перехожа, яка прогулювалася цією ж вулицею. Дівчина усвідомлює, що хлопець потрапив у паралельний Київ і поки не розуміє що це. Вона йому все пояснює і проводить до порталу, який має доставити хлопця назад у його звичайний Київ. Зрештою, історія закінчується хеппі-ендом: юнак повертається до Києва і зустрічає свою нову-стару знайому, яка вже зачекалася його.

Також студенти у своїх роботах розповідали про власні хобі і захоплення, як от ведуча Ольга Шок, яка створила інформаційно-розважальну телепрограму під назвою «ЕКСПЕРИМЕНТ», де вирішила випробувати власні сили у роуп-джампінгу. Її стрибок і підготовка до нього фіксувалися на камеру, а також дівчина поділилася враженнями вже після випробування.

А колега Ольги, також ведуча Катерина Собко, у своїй телевізійній програмі “ALTER EGO” розповіла про власну життєву історію, про свої успіхи і невдачі, про те, як доля її привела до професії ведучої. Сьогодні дівчина працює в програмі «ТСН» і попри все мріє бути ведучою новин.

Та не лише власними історіями був багатий показ. Операторка Луїза Коломійченко вирішила розповісти про людину, яка жити не може без кави. Свою роботу вона назвала «Кава як стиль життя», де розповіла про дівчину, що прокидається із запахом кави і не боїться експериментувати та створювати нові смаки й аромати.

Олександра Кучеренко, як ведуча з досвідом, вирішила створити дипломний проект у форматі інформаційно-розважальної телепрограми «ЗІРКОВИЙ СПОРТ», де розповіла про цікаві історії з життя зірок, а також поспілкувалася з відомою українською тенісисткою Еліною Світоліною.

Ведучі Єгор Махно і Наталія Рубіш вирішили показати «МІСТО ЗІ ЗМІСТОМ» і провести короткий гід по туристичних місцях Києва. А сценарист Ілля Друзюк і оператор Євген Сорока створили музичний детектив під назвою «ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ ШЛЯХОПРОВІД», де так і не поставили крапку наприкінці своєї роботи, а змусили глядачів домислити завершення самостійно. Так само загадковістю відзначилася режисерка Марія Саулко, яка показала казкові пейзажі Карпат і протягом усієї історії шукала відповіді на питання «Хто я?» у своєму короткометражному художньому фільмі «ДИСПЕРСІЯ».

Та найбільше оплесків отримала робота режисера Влада Левченка «ГРА В СНИ», де головна героїня намагається позбутися своїх лячних снів і віднайти сенс життя. Бездоганна операторська і режисерська робота не лишає осторонь глядачів, які попри тривалість показу досиділи до кінця і вийшли із зали повні вражень і задоволення.

Автор: Анастасія Коваль

Фото: Євген Лузан