Про нас

Проект «VERSUS»  створили студенти Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка під час роботи Літньої школи міжнародного Темпус-проекту «Кросмедіа та якісна журналістика». 

Революційні зміни всередині країні показали прагнення українців здобути освіту європейського рівня, а війна на Сході довела – ми мусимо нарощувати обороноздатність країни,  і чи не передусім в освітній сфері. Міністерство освіти і науки  вже зробило перші кроки до демократизації, декомунізації та європеїзації української освіти. Революційні зміни активно обговорюють у суспільстві, жваві дискусії точаться у соціальних мережах, провідні освітні видання не випускають цієї теми з поля зору. Якщо говорять люди – не можемо мовчати й ми.

Результатом кросмедійної праці журналістів-початківців став журнал та інтернет-портал, де продемонстрована спроба обговорити гострі та проблемні питання, які так чи так стосуються всіх учасників освітнього процесу – від абітурієнта до роботодавця.

У рубриках «Освіта VS Закон», «Абітурієнт VS Випускник», «Студент VS Викладач», «Студент VS Роботодавець» ми намагалися об’єктивно, збалансовано та доступно висвітлити найважливіші аспекти української системи освіти, дати можливість висловитися усім учасникам освітнього процесу, вказати на недоліки та переваги нашої освіти.

Готуючи матеріали проекту, ми дотримувалися основних принципів кросмедійного сторітеллінгу – оприлюднення журналістського контенту під одним брендом на кількох каналах (друковане медіа, онлайнове медіа) з використанням різних видів мультимедійного контенту,  причому  між повідомленнями  на різних медійних платформах існує логічний звязок – кросмедійний ланцюжок, який веде читача від  онлайнового видання до електронної версії друкованого часопису і навпаки.

Сподіваємося, наш проект «VS» стане вагомим кроком  у підготовці універсального журналіста, редактора конвергентної редакції, розвитку якісної журналістики  та важливим майданчиком для обговорення освітніх тем!

КУРАТОРИ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ

                                                                                


                РЕДАКЦІЯ

Випусковий редактор:  Олена Капнік, студентка 4 курсу, спеціальність “журналістика”.

                                                                            Журналісти тематичних рубрик: 

                     “Освіта VS Закон”                        “Абітурієнт VS Випускник”             “Студент VS Викладач”               

                                                               “Студент VS Роботодавець”                                                       

                       


   Відділ макетування та дизайну                           


Відділ мультимедіа
(фоторедактор і відеоредактор)                                                 
Відділ реклами                                         

Відеооператор: Анатолій Вільчинський, завідувач лабораторією телебачення Інституту журналістики