«Депортація українських дітей Росією як глобальний злочин 21 століття: інтерактивний лонгрід за відкритими джерелами»
Автор: Катерина Саєнко Керівник: професор, д. н. соц. ком. Вікторія Шевченко Переглянути роботу
Автор: Катерина Саєнко Керівник: професор, д. н. соц. ком. Вікторія Шевченко Переглянути роботу
Завданням студентів було підготувати інтерв’ю з викладачами про початок війни. Авторки: Анастасія Тернова та Анастасія Шевчук, студентки 1 курсу, дисципліна «Медіавиробництво: продукт» Чи ви знаєте, як соціальні мережі можуть допомогти у волонтерській діяльності? А як під час повномасштабного вторгнення організувати медіа із нічого? А про громаду Русанівки чули? Дізнайтеся про Читати далі…
Виконали: студенти 3 курсу 1 підгрупи ЖСК-1Рік виконання: 2023Викладачі: Наталія Іщук, Микита Василенко, Ірина ЄвдокименкоДисципліна: «Медіавиробництво: продукт» Повномасштабна війна триває вже другий рік. Знищені міста, культурні об’єкти, поламані долі, розбиті мрії, розвалені родини. Бойові дії завжди приносять за собою розруху. Коли закінчиться війна, сказати зараз ніхто не може. Проте не Читати далі…
Покликанка Авторка: Анастася Фещенко і Любов Слаутинська, студентки 4 курсу, дисципліна “Спецкурс на мистецьку тематику” Пережили червоний терор і Другу світову війну, але не пережили навали росіян. Така доля спіткала тисячі пам’яток, які були окрасою та культурним надбанням України. Від обстрілів окупантів продовжують страждати стародавні будівлі, церкви, музеї… У кращому Читати далі…
Вплив повномасштабного вторгнення росії на музичну культуру в Україні Посилання на сайт Авторка: Окушко Єва, студентка 4 курсу, дисципліна “Спецкурс на мистецьку тематику” Проєкт досліджує вплив війни на сприйняття та споживання музики серед українців та аналізує як змінилися їх музичні вподобання під впливом повномасштабного вторгнення росії. За результатами дослідження видання “Люк”, Читати далі…
Солощенко Кирило Владиславович, “Створення журналістських матеріалів на тему «Гумор в Україні в умовах війни».Науковий керівник – ас. Ольга КОРНІЄНКО. https://soloshenkokiril280.wixsite.com/website
Гебура Олег Петрович, “Проєкт із журналістики даних «Стримінг української музики в умовах війни: як змінилися звички українців»”.Науковий керівник – ас. Анна ЛІЧЕНКО. https://ukrainian-streaming-in-times-of-war.webflow.io/
Сорочинська Катерина Олександрівна, створення Instagram-сторінки на тему «Герої незалежності — історії військових, які загинули під час оборони України від російських загарбників». Науковий керівник – ас. Ірина ПРОХОРЧУК. https://www.instagram.com/ashot.ofglory/?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA%3D%3D
Сукач Софія Святославівна, лонгрід «Вплив повномасштабної війни рф проти України на професійні стандарти і моральний кодекс українських журналістів». Науковий керівник – ас. Ірина ПРОХОРЧУК. https://sukachsofia1.wixsite.com/watchdogreview/%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B4
Бобрицький Єгор Вадимович, лонгрід «Дерусифікація ютубу: що змінилось в українському сегменті після повномасштабного вторгнення Росії в Україну?». Науковий керівник – ас. Анна ЛІЧЕНКО. https://youtube-derussification.webflow.io/
Унікальний проєкт «НЕЗЛАМНІ СКАРБИ УКРАЇНИ – НАЦІОНАЛЬНА ГОРДІСТЬ» – SKARB.NATION (сайт, інстаграм сторінка, мобільний додаток, журнал) візуалізує увесь масштаб знищення культурно-туристичної спадщини України. Цей проєкт створили студенти 3 курсу ННІЖ Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які обрали тематичну спеціалізацію «Туристична журналістика». Під час навчання на дисципліні «Туристична журналістика: медіапродукт» Читати далі…
Автор проєкту — студент освітньо-професійної програми «Журналістика та соціальна комунікація» Максим Царук. Керівник: Анна Ліченко. Лонгрід “Як швидко нам довелося дорослішати” – це три історії про те, як війна рф проти України по-різному вплинула на пересічних українських студентів.Це історія Дар’ї з Херсона. Місто, почувши назву якого, кожен українець тепер згадує Читати далі…
Авторка проєкту — студентка освітньо-професійної програми «Журналістика та соціальна комунікація» Дар’я Суслова. Керівник: Анна Ліченко. Мультимедійний лонгрід розповідає про роль NFT-мистецтва у зборі коштів для потреб ЗСУ та людей, що постраждали від російської агресії. Особливість проєкту в тому, що він розглядає NFT не тільки як інструмент благодійності, а й як Читати далі…
Авторка проєкту — Катерина Маньківська. Керівник: Олена Грозна. У часи повномасштабної війни росії проти України важливо розуміти, яким чином культура слугує інструментом м’якої сили у руках політиків та чому наратив «культура поза політикою» є пропагандистським. Тому мета роботи – через призму балету довести на історичних та сучасних прикладах, в тому Читати далі…
Авторка проєкту — студентка освітньо-професійної програми «Журналістика та соціальна комунікація» Кадук Юлія. Керівник: Ольга Корнієнко. «Щоденники 20-річної українки станом на весну 2022 року» – це приклад художньої публіцистики. Проте в цій бакалаврській роботі відсутня вигадка, все написане є реальним. Художньою є лише форма написання: щоденники, зміст яких часто маневрує між Читати далі…