Зустрічайте Ґарета Джонса та інших героїв «Ціна правди» у київському метро

Поїзд присвячений історії Ґарета Джонса курсуватиме Оболонсько-Теремківською (синьою) лінією. Вісім незвичайних постерів у вагонах розповідатимуть про журналіста та його пошуки правди у СРСР.

«Тепер у пасажирів київського метро буде можливість дізнатися більше про життя британського журналіста Ґарета Джонса. А воно, повірте, варте уваги. Це була натхненна, вольова та дуже розумна людина, яка зіграла велику роль в історії. На превеликий жаль, більшість про це не знає. Тому ми дуже вдячні Київському Метрополітену за надану можливість не тільки промотувати українське кіно, а й поширювати у суспільстві важливі меседжі. Акція #вкінонаметро триває!», — зазначила маркетинг-директорка FILM.UA Group Поліна Толмачева.

«Складно уявити, скільки ми ще не знаємо про свою історію, скільки її сторінок засекречено або стерто назавжди. Тому переконана, що важливо використовувати кожну можливість, щоб дізнаватися і розповідати. Цей проект про важке: Голодомор, цензуру, замовчування, нищення. І про Людину. Історії успішного успіху зараз у моді, але варто пам’ятати, що за ними завжди стоїть щоденна боротьба і часто, на жаль, без хепіенду», – зауважила радниця начальника метро Наталка Макогон.

Наталка Макогон (зліва) та Поліна Толмачева

Зустрічайте поїзд, читайте, дізнавайтеся більше про нашу спільну історію та чекайте прем’єру фільму «Ціна правди» 28 листопада!